Ar darome pakankamai, kad išsprstume vienatvs problem paauglystje?

Šis dokumentas yra darbo atlikto Fit2Belong projekto 1 fazėje kulminacija. Remiantis išsamiais tyrimais ir apklausomis atliktomis su 14–16 metų jaunimu sukūrėme sistemą, kuri numato gaires rengiant mokymo ir mokymosi medžiagą jaunimui, kuris susiduria su vienatve (projekto 2 ir 3 fazės). Sistema išsamiai aprašyta šioje ataskaitoje buvo sukurta nuodugniai peržiūrėjus akademinę literatūrą jaunimo vienatvės tema, kuri parodė, kas jau yra žinoma apie jaunimo vienatvę ir apie tai, kokių veiksmų buvo imtasi jiems padėti. Taip pat atlikome apklausas su penkių Europos partnerių šalių jaunuoliais, tyrinėjančias vienatvę iš skirtingų kultūrų žmonių perspektyvos. Tyrimų ir apklausų rezultatai leido mums nustatyti židinius, kurie padės tikslingai kovoti su vienatvės jausmu. Dabartinė ataskaita apibendrina tai, ką sužinojome  iš esamos literatūros ir jaunų žmonių požiūrio į vienatvę.
Šis dokumentas yra paprastas, lengvai suprantamas ir informatyvus leidinys skirtas mokytojams ir žmonėms dirbantiems su jaunimu. Dokumente nėra visų išsamių procesų ir apklausų, kuriuos paskelbsime kaip mokslinius straipsnius, kad ir toliau skleistume tyrimų rezultatus.

Ar darome pakankamai, kad išsprstume vienatvs problem paauglystje?
Ar darome pakankamai, kad išsprstume vienatvs problem paauglystje?

 

Authors
Dr Rebecca Jefferson, University of Exeter, University of Manchester / Professor Manuela Barreto, University of Exeter / Professor Pamela Qualter, University of Manchester / Ms. Lily Verity, University of Manchester
Files